Infolinka: 567 303 606 Facebook: FINANCE ALBATROS Twitter: FINANCE ALBATROS Linkedin: FINANCE ALBATROS

Životní pojištění

 

Životní pojištění si sjednáváme proto, abychom uchránili sebe a svou rodinu před finančními důsledky neočekávaných životních situací.
 

 

Mezi taková rizika se řadí:

  • smrt,
  • trvalá invalidita,
  • dlouhodobá nemoc,
  • smrt úrazem.

 

Na finančním trhu existují dva druhy životního pojištění. Prvním je životní pojištění bez rezervotvorné složky a u druhého pojištění je možné i spořit, je to tedy rezervotvorné životní pojištění.

 

Životní pojištění bez rezervotvorné složky má pouze jednu část. Pojistné, které pojišťovně zaplatíte, by v případě pojistné události šlo na krytí poplatků za sjednaná rizika. Řadí se sem: rizikové životní pojištění, úvěrové životní pojištění, úrazové pojištění

 

Jakou sjednávat pojistnou částku?

  • Pojistná částka pro případ úmrtí by měla u živitele rodiny odpovídat minimálně dvěma ročním platům. Optimálně tři až pět násobků ročního příjmu.
  • Jinými slovy má životní pojištění pokrýt finanční potřeby blízkých (manžel, manželka, děti atd.) v nejbližším období po pojistné události, než se postaví finančně na vlastní nohy. 


Jaké jsou výhody?

  • Nespornou výhodou životního pojištění je daňová uznatelnost zaplaceného pojistného. Při splnění zákonem stanovených podmínek je možné odepisovat ze základu daně z příjmů příspěvek na životní pojištění, kdy maximální odečitatelná částka činí 12 000 ročně.
Proč Finance Albatros ?
"Kvůli neuvážené investici jsem byl najednou téměř bez peněz, ale díky FINANCE ALBATROS se mi podařilo vrátit zpátky do hry."
Aleš Svoboda
"FINANCE ALBATROS dokáží poradit všem – bez ohledu na věk a chápou, že ani na stáří nechceme zůstat bez prostředků."
Anna Kučerová
"Chtěl jsem spořit dětem, ve FINANCE ALBATROS mi poradili, že stavební spoření je stále nejvýhodnější, tak jsem do toho šel."
Pavel Procházka
15
let jsme tu
72
partnerů
přes 200
specialistů po celé ČR
201 483
spokojených zákazníků
Mapa
FINANCE ALBATROS, s.r.o.
Znojemská 4320/76
586 01 Jihlava
Tel.: +420 567 303 606
Fax.: +420 567 303 606
E-mail: fa@financealbatros.cz

 

© FINANCE ALBATROS, s.r.o. všechna práva vyhrazena | edited by n.e.s.p.i.